Gabinet tomografii dla lekarza

Gabinet tomografii dla lekarza

W naszym specjalistycznym gabinecie tomografii wykonujemy kompletne badania tomograficzne twarzoczaszki najnowoczesniejszym tomografem wiązki stożkowej CBCT. Jedno badnie obejmuje pole obrazowania 150 x 150 mm tj. żuchwę, szczękę ze stawami i zatokami szczękowymi i nosem lub wszystkie zatoki przynosowe, przy bardzo małej dawce promieniowania.

gabinet tomografii dla lekarza

Badanie tomograficzne jest komfortowe dla pacjenta

Czas skanu tylko 8,5 sekundy, fotel i zagłówek jest regulowany elektrycznie w celu automatycznego pozycjonowania i dokładnego obrazowania wybranego na skierowaniu obszaru przy wykorzystaniu automatycznego systemu SCOUT z podglądem wstępnym.

tomografia Poznań płyta z badaniem tomografii dentystycznej lub laryngologicznejWyniki są zapisywanie na płycie z intuicyjną przeglądarką CDSee, która zapewnia możliwość przeglądania wszystkich przekrojów oraz pracy z interaktywną rekonstrukcją 3D. Przeglądarka instaluje się automatycznie na komputerze, a program daje możliwość szybkiej i pełnej analizy wyników, pomiarów oraz planowania zabiegów.

 

Pobierz skierowanie PDF

Pobierz skierowanie PDF

Skierowanie na badanie tomografii

Możliwe jest pobranie gotowego druku skierowania do wydruku lub wypełnienie go na dowolnym własnym druku z:

pieczątką, podpisem, datą, wskazaniem oraz opisem jakie struktury powinny być najlepiej uwidocznione w badaniu z uwag na wskazanie.

Pacjentów prosimy o wcześniejszą rejestrację badania tomograficznego w gabinecie pod nr. tel. 61 870 82 10.

Dojazd do gabinetu znajduje się na odwrocie skierowania lub prosimy kliknąć tutaj – dojazd do gabinetu tomografii dentystycznej i laryngologicznej Getwell.

Szkolenia z oprogramowania do analizy tomografii

Zapraszamy na badania demonstracyjne i szkolenie z zakresu oprogramowania do trójwymiarowej wizualizacji medycznej TRIANA (przeglądarka CDSee) i tomografii komputerowej wiązki stożkowej. Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i jego opanowanie nie wymaga dużego zaangażowania i specjalistycznej wiedzy ale z uwagi na duże możliwości diagnostyczne chętnie ułatwimy Państwu zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami programu w naszym gabinecie lub przyjedziemy do Państwa gabinetu na krótką prezentację.